Nasze inwestycje

FORREST to kameralne, nowoczesne i ekologiczne osiedle dwunastu domów jednorodzinnych stworzone przez H3 Development. Jeśli lubisz zieleń, ciszę i spokój, to miejsce stworzone dla Ciebie.

ŁÓDŹ

sprzedaż rozpoczęta

Marczyńskich 25 (łagiewniki)

FORREST to kameralne, nowoczesne i ekologiczne osiedle dwunastu domów jednorodzinnych. Jeśli lubisz zieleń, ciszę i spokój, to miejsce stworzone dla Ciebie. Zobacz co wyróżnia nasze osiedle, jakie rozwiązania zastosowaliśmy i dlaczego będzie to Twój nowy dom!

Bema image

Łódź

sprzedaż rozpoczęta

BEMA 50 (julianów)

Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi, czyli willowej dzielnicy Julianów. Długie spacery w okolicznym Parku Julianowskim, poranna joga we własnym ogrodzie w cieniu ponad pięćdziesięcioletniego kasztanowca, kąpiel w prywatnym basenie czy szybki wypad na wykwintną kolację w centrum. To wszystko, a nawet jeszcze więcej, odnajdziesz w Villi Bema.

Parcum image

Łódź

sprzedaż rozpoczęta

nowogrodzka 23 (przy parku 3 maja)

Odetchnąć od gwaru miejskich ulic pośród zieleni, kwiatów i śpiewu ptaków. Okolica nowej inwestycji PARCUM to zielone zakątki, które tylko czekają, aż je odkryjesz. To między innymi sąsiedztwo Parku 3 Maja, Parku Baden-Powella oraz Parku Widzewskiego. To idealna lokalizacja dla osób lubiących aktywnie spędzać czas w otoczeniu przyrody, a jednocześnie preferujących bliskość miasta.

Kopernik image

Łódź

szczegóły wkrótce

Zrealizowane inwestycje

NOWE Łagiewniki

sprzedaż zakończona

okólna 62A

Osiedle STAV to zlokalizowane 15 minut od centrum Łodzi, kameralne, nowoczesne i ekologiczne miejsce nad stawami. Inwestycja składa się z 10 domów/lokali, każdy z odseparowanym wejściem, dwoma tarasami, 3/4 sypialniami. Metraże - 124 oraz 128 m2. Ponadczasowa architektura, dobre materiały i świetna okolica. Dodatkowo posadzimy kilkadziesiąt drzew i zadbamy całościowo o zieleń.

Mapa inwestycji

Spotkajmy się!

Masz już coś na oku lub chciałbyś zadać nam więcej pytań? Jesteśmy tu dla Ciebie! Wyślij nam e-mail lub przyjdź na kawę. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach i opowiemy więcej o naszej ofercie.