Nasze inwestycje

FORREST to kameralne, nowoczesne i ekologiczne osiedle dwunastu domów jednorodzinnych stworzone przez H3 Development. Jeśli lubisz zieleń, ciszę i spokój, to miejsce stworzone dla Ciebie.

ŁÓDŹ

sprzedaż rozpoczęta

Marczyńskich 25 (łagiewniki)

FORREST to kameralne, nowoczesne i ekologiczne osiedle dwunastu domów jednorodzinnych. Jeśli lubisz zieleń, ciszę i spokój, to miejsce stworzone dla Ciebie. Zobacz co wyróżnia nasze osiedle, jakie rozwiązania zastosowaliśmy i dlaczego będzie to Twój nowy dom!

Bema image

Łódź

sprzedaż rozpoczęta

BEMA 50 (julianów)

Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi, czyli willowej dzielnicy Julianów. Długie spacery w okolicznym Parku Julianowskim, poranna joga we własnym ogrodzie w cieniu ponad pięćdziesięcioletniego kasztanowca, kąpiel w prywatnym basenie czy szybki wypad na wykwintną kolację w centrum. To wszystko, a nawet jeszcze więcej, odnajdziesz w Villi Bema.

Parcum image

Łódź

sprzedaż rozpoczęta

nowogrodzka 23 (przy parku 3 maja)

Odetchnąć od gwaru miejskich ulic pośród zieleni, kwiatów i śpiewu ptaków. Okolica nowej inwestycji PARCUM to zielone zakątki, które tylko czekają, aż je odkryjesz. To między innymi sąsiedztwo Parku 3 Maja, Parku Baden-Powella oraz Parku Widzewskiego. To idealna lokalizacja dla osób lubiących aktywnie spędzać czas w otoczeniu przyrody, a jednocześnie preferujących bliskość miasta.

Kopernik image

Łódź

szczegóły wkrótce

Zrealizowane inwestycje

Stav zdjęcie

NOWE Łagiewniki

inwestycja zakończona

okólna 62A

Osiedle STAV to kameralne osiedle nad stawami, zlokalizowane przy samych Łagiewnikach czyli największym w Europie miejskim kompleksie leśnym.

Mapa inwestycji

Spotkajmy się!

Masz już coś na oku lub chciałbyś zadać nam więcej pytań? Jesteśmy tu dla Ciebie! Wyślij nam e-mail lub przyjdź na kawę. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach i opowiemy więcej o naszej ofercie.