wykańczanie pod klucz

Ciesz się swoim domem. Od razu.

To ogromny komfort, gdy moment po odebraniu kluczy możesz wygodnie rozsiąść się w swoim nowym domu. Rozszerz swoją ofertę o wykończenie lokalu pod klucz i wprowadź się do swojego nowego miejsca bez dodatkowych zmartwień. Wybierz pakiet, opowiedz nam jakie są Twoje potrzeby i zrelaksuj się. My zajmiemy się resztą.

porównaj pakiety
Jak to działa?

Nic prostszego.

Wybierz pakiet
Podpisz umowę
Projekt i materiały
Wykańczanie
Odbierz klucze
porównaj pakiety

Ty decydujesz. My robimy.

We wszystkich pakietach korzystamy z lokalnych dostawców
i sprawdzonych materiałów wykończeniowych.
Ty decydujesz w jakim zakresie zadbamy o Twój dom.

Basic

od 1199 zł BRUTTO/m²

Wykańczamy to co najważniejsze. Sprawdzone materiały i pewna jakość to właśnie pakiet Basic. W pakiecie zawarty między innymi: projekt układu funkcjonalnego domu oraz projekt i wizualizacja łazienki, wykańczanie wnętrz jak również wyposażenie łazienki w armaturę i ceramikę.
Możliwość rozszerzenia pakietu o meble na wymiar.

Premium

od 1619 zł BRUTTO/m²

Wyjątkowe materiały i dopasowanie instalacji elektrycznej do Twoich potrzeb. Pakiet zawiera między innymi: projekt układu funkcjonalnego oraz projekt i wizualizacja łazienki, wykańczanie wnętrz, wyposażenie łazienki w armaturę i ceramikę, zmiany elektryczne i montaż oświetlenia.
Możliwość rozszerzenia pakietu o meble na wymiar.

VIP

od 2155 zł BRUTTO/m²

Kompleksowy projekt i wykończenie Twojego nowego domu to właśnie pakiet VIP. W pakiecie znajdziesz: projekt układu funkcjonalnego, projekt i wizualizacja kuchni oraz łazienki, wykończenie wnętrz, montaż armatury i ceramiki łazienkowej, adaptacja elektryki i montaż oświetlenia.
Możliwość rozszerzenia pakietu o meble na wymiar.

Custom

wycena indywidualna

Kompleksowy projekt i wykończenie Twojego nowego domu w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. Indywidualny dobór materiałów wykończeniowych. Wykończenie według projektu od klienta. Montaż armatury, ceramiki łazienkowej i oświetlenia.
Możliwość rozszerzenia pakietu o meble na wymiar.

gWarancja

Zapewniamy uśmiech na Twojej twarzy.

Jesteśmy pewni, że nasza realizacja będzie Ci służyć przez wiele lat. Żeby żaden kapiący kran nie spędził Ci snu z powiek, w każdym pakiecie zawarliśmy dwuletnią gwarancję. Abyś mógł spać spokojnie i nie martwić się o usterki.

Spotkajmy się!

Chciałbyś wykończyć swój nowy dom pod klucz lub zadać nam więcej pytań? Jesteśmy tu dla Ciebie! Wyślij nam e-mail lub przyjdź na kawę. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach i opowiemy więcej o naszej ofercie.